Перукарські справи. Частина 2

Раніше я вже писав як нам вдалося вперше постригти Гліба у перукарні. З тих пір минуло півтора роки і син вже досить спокійно сідав у крісло до перукаря і відносно безпроблемно проходив сам процес стрижки, крім того моменту, коли необхідно було постригати навколо вух. Це доставляло неприємні відчуття Глібу та незручність майстру, але вмовляннями та проханнями, невеликими кроками нам вдавалося щоразу цю проблему вирішити.

Тим більше, що ми весь цей час ходили в ту саму перукарню, до того самого майстра. Тому вона вже звикла до реакції Гліба та наших спільних маніпуляцій при стрижці сина. З кожним разом Гліб вже спокійніше і стриманіше ставився до стрижки волосся біля його вух, поки ця проблема перестала бути такою явною. Досі син нервується, коли стрижка доходить до вух, але сидить спокійно і намагається стримуватися.

Так Гліб постригався досить довгий час, але останнім часом додалася нова проблема. При стрижці чубчика дрібне волосся падало йому на обличчя, попадало в ніс, очі і жахливо його дратували. Перукар прибирала це волосся як могла, я чи дружина їй допомагали теж. Гліб нервувався і кричав, що йому заважає волосся через кожні 5-10 секунд. Все це розжарювало обстановку і навіть перукар, яка звикла до реакції сина під час стрижки за пару років, була роздратована.

Раніше його постригали і проблеми такої не було, але кілька останніх відвідувань паримахерської, такий нервовий процес стрижки викликав дискомфорт у всіх учасників процесу. Тож ми з дружиною вирішили якось цю ситуацію виправити.

Чудовим вирішенням цієї проблеми став одноразовий прозорий пластиковий екран на особу для стрижки, який ми знайшли на Аліекспрес. Усього близько 4 доларів за 50 шт. таких екранів із доставкою.

https://aliexpress.ru/item/32964179203.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1e4633edTJBYve&sku_id=66452827200

Вдома ми показали цей екран Глібу та розповіли йому для чого він потрібен. Навіть поміряли один із них. Все відмінно підійшло і наступного разу ми пішли постригатися вже озброєними даним захисним екраном.

Постригатись Глібу довелося в іншого майстра, але для сина це не було проблемою і він спокійно сів у крісло. Перукарня була приємно здивована, що ми прийшли підготовленими та сказала, що така проблема є не лише у Гліба, а й інших дітей. Я наклеїв цей захисний екран синові і він задоволений чекав стрижки.

Гліб із захисним екраном у кріслі перукаря

Все пройшло чудово, крім того нещасного етапу стрижки біля вух. Для вух поки що захисту не придумали, але всі наступні рази ми тепер ходитимемо в перукарню із захисним екраном, щоб процес стрижки був максимально комфортним для сина.