Шкільний фестиваль

Продовжується навчання Гліба, а також його участь у громадському житті школи. Цього разу син брав участь у щорічному шкільному фестивалі «Крок до зірок».

Щороку у грудні у школі проводять танцювально-пісенний фестиваль серед усіх класів. З першого до четвертого класу виступають окремо, а середньо- та старшокласники окремо. Журі в особі керівництва школи оцінює виступ учасників та наприкінці нагороджує почесними грамотами.

Виступи можуть бути як сольні, так і групові. Від класу сина виступала дівчинка зі східним танцем і необхідно було також вигадати номер для групового виступу від усього класу.

Вчитель Гліба запропонувала виступити із танком Санта Клаусів, який вона знайшла на Ютубі. Батьки погодилися та швидко організували закупівлю костюмів для виступу. Участь у даному виступі була за бажанням, але виступати захотіли всі діти в класі, у тому числі й Гліб. Було лише кілька репетицій і ось настав день виступу на фестивалі. 

В ОЧІКУВАННІ СВОГО ВИСТУПУ
ПЕРЕД ВИХОДОМ НА СЦЕНУ

Розмах організації свят у школі не порівняти з ранковими святами у дитячому садку. Безліч людей, апаратура з гучною музикою, освітлення та півторагодинна тривалість заходу. Це дуже важко для дорослої людини, а для дитини з аутизмом тим більше. Гліб спокійно витримав весь час очікування до і після виступу, а виступив на рівні з усіма іншими дітьми з класу. Наприкінці виступу знайшлося місце і для другого хлопчика з аутизмом із класу Гліба, який, на жаль, через свої особливості не зміг танцювати. Він виніс символічний подарунок та підняв його вгору.

ВИСТУП КЛАСУ ГЛІБА НА ШКІЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ

Після виступу всіх конкурсантів (а їх було понад двадцять) було нагородження почесними грамотами. Щоб заохотити всіх дітей, які брали участь у фестивалі, половина конкурсантів отримали грамоти із зайнятими другими місцями, а інша половина із першими місцями. Нехай це не за олімпійською системою, зате кожна дитина може сказати, що вона посіла перше чи друге місце. Адже головне у цьому всьому заході не перемога, а участь.

НАГОРОДЖЕННЯ КЛАСУ ГЛІБА ЗА ПЕРШЕ МІСЦЕ НА ШКІЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ
НА СЦІНІ ПІСЛЯ НАГОРОДЖЕННЯ

Не знаю, які заходи проводяться в інших школах, але в школі Гліба мені дуже подобаються всі заходи, в яких син бере участь на рівні з усіма.