Навчання користуванню месенджером

В класі у Гліба у деяких дітей вже є власні смартфони, якими вони користуються у школі. Ми поки не збираємось купувати синові смартфон, але рано чи пізно настане мить, коли він подорослішає настільки, що користування цим гаджетом стане просто необхідним.

Вдома Гліб грає в ігри на смартфоні і планшеті, іноді розмовляє по телефону зі мною чи дружиною. Я вирішив показати сину, що на смартфоні можна не тільки грати в ігри, але й зв’язуватися з іншою людиною за допомогою месенджера Viber. До того ж, ми з дружиною часто його використовуємо для зв’язку між собою і в розмовах ця назва неодноразово звучала в присутності Гліба, тому він вже чув про нього. 

Я давно вже створив акаунт в Google для Гліба під його планшет і ось вирішив зареєструвати його і у Viber.

Одного вечора я покликав сина до себе з планшетом і запропонував навчити його користуватися Viber. Він з радістю погодився, ми сіли поряд, я взяв свій смартфон і почав показувати Глібу, як користуватися месенджером.

На даний момент Гліб вже добре читає, але писати правильно не вміє. Добре, що Google-клавіатура пропонує варіанти слів при написанні перших літер. Це допомогло сину писати правильно, точніше – обирати правильне слово із запропонованих клавіатурою. Гліб спочатку на моє запитання «Як справи?» хотів написати «Харашо», але я його виправив, а клавіатура підказала правильне написання слова.

Потім я показав, що можна відправляти не тільки текст, але й картинки, фото, відео і стікери. Більш за все йому сподобались стікери. До нас також долучився Матвій і вони почали закидати один одного різними смішними стікерами і весь процес навчання закінчився великими веселощами.

Наступного дня я пішов на роботу і раптом мені на Viber приходить повідомлення від… Гліба у вигляді стікера. Я почав теж відправляти йому стікери, а потім вирішив поставити запитання «Що ти їв?»  і він мені відповів, що їв суп. Листування було недовгим, але Гліб написав мені перший і зміг відповісти після всього лише одного вечора навчання. Це було дуже здорово і приємно.

Навчання користуванню месенджером – це один з етапів підготовки Гліба до самостійного життя. Час летить і зовсім скоро син стане дорослим. І наша з дружиною мета, щоб він став самостійною людиною з максимальним набором навичок в житті.